DIENES PÁL MEGYEI MATEMATIKA VERSENY
Móricz Zsigmond Általános Iskola Nyíregyháza
2006. május 5.

A megyéből 28 általános iskola tisztelte meg versenyünket 335 tanuló részvételével.
Ezúton gratulálunk iskolájuk minden szereplő gyermekének és felkészítő tanárának.
Külön köszönjük azon kollégák segítségét, akik a javításban is részt vállaltak, munkájukra a jövőben is számítunk.

Amennyiben az 1-6. helyezettek nem tudták átvenni az okleveleket és a jutalmukat, azt hétköznapokon iskolánkban
ők vagy meghatalmazottjuk megtehetik. Utóbbi esetben egy bélyegzővel ellátott meghatalmazás szükséges.

A Dienes matematika versenyek feladatsorait és megoldókulcsait tartalmazó legfrisebb kiadványunk,
mely a 2000-2004. évig terjedő időszak versenyfeladatait tartalmazza, iskolánkban megvásárolható.

Versenyeredmények
 
1.évf.
2.évf.
3.évf.
4.évf.
5.évf.
6.évf.
7.évf.
8.évf.

 
1. évfolyam
Név Hely Pont Iskola Felkészítő tanár
Maklári Ákos 1. 17,5 Somogyi Rezső Á.I.Kisvárda Mezőné Kovács Ágnes
Takács Bálint 2. 17 Rfeormátus Á.I. és Gimn.Kisvárda Márta Julianna
Lippai Tivadar 3. 15,5 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Dr. Vinczéné Széles Pálma
Diczkó Dalma 4. 15 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Kovácsné Kiss Erzsébet
Bartha Gábor 5. 13 Bem József Á.I.Nyíregyháza Kissné Csatári Tünde
Lukács Bence 5. 13 Oktatási Centrum Nyírbátor Ispán Sándorné
Bíró Angelika 6. 12 Dancs Lajos Á.I.Nagyecsed Bíró Árpádné
Kunkli Áron 6. 12 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Kovács Gáborné
Turcsán Milán 7. 11 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Földesiné Pethe Andrea
Nagy Eszter 7. 11 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Ujhelyiné Pászti Beáta
Kalotai Gergő 8. 10 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Veréczéné Kósa Magdolna
Lengyel Letícia 8. 10 Bem József Á.I.Nyíregyháza Tóth Istvánné
Szalmás Kristóf 8. 10 Somogyi Rezső Á.I.Kisvárda Ténai Zsuzsanna
Illés Zsolt 8. 10 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Boda Istvánné
Bíró Dániel 8. 10 Dancs Lajos Á.I.Nagyecsed Mándi István
Kozma Máté 9. 9,5 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Harcsa Irén
Vágső Ádám 9. 9,5 Somogyi Rezső Á.I.Kisvárda Pollákné Csikós Mónika
Fazekas Bálint 10. 9 Báthori István Á.I.Nyírbátor Csonka Gáborné
Kató Léna 11. 8,5 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Kovács Gáborné
Lipécz Ákos 11. 8,5 Vári Emil Á.I.Kisvárda Nyisztor Attiláné
Juhász Kristóf 12. 8 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Harcsa Irén
Hajba Károly 12. 8 Vári Emil Á.I.Kisvárda Eszterhai József
Legény Gergő 13. 6 Kertvárosi Á.I.Nyíregyháza dr.Sasváriné Tamás Teréz
Bazsó Márton 13. 6 Bem József Á.I.Nyíregyháza Ungváriné Bacskai Erika
Czene Nikolett 13. 6 Árpád Vezér Á.I.Záhony Lajos Erika
Vitális Lídia 13. 6 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Ujhelyiné Pászti Beáta
Király Anna 13. 6 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Farkas Józsefné
Móré Eszter 14. 5,5 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Kovács Gáborné
Dobos Kristóf 14. 5,5 Gárdonyi Géza Á.I.Nyíregyháza Tóthné Tolnai Ildikó
Konkoly Györgyi 15. 5 Kertvárosi Á.I.Nyíregyháza Dr. Sasváriné Tamás Teréz
Horváth Dávid 15. 5 Gárdonyi Géza Á.I.Nyíregyháza Tóthné Tolnai Ildikó
Gresó Áron 15. 5 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Ujhelyiné Pászti Beáta
Harcs Patrik 15. 5 Rfeormátus Á.I. és Gimn.Kisvárda Cseh Ádámné
Csicsák Roland 15. 5 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Éliás Szabolcsné
Misák György 16. 4,5 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Pekárné Pirkó Teréz
Pénzes Nándor 17. 4 Dancs Lajos Á.I.Nagyecsed Bíró Árpádné
Oláh Bence 17. 4 Báthori István Á.I.Nyírbátor Csonka Gáborné
Tóth Gréta 17. 4 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Kerekesné Bertók Krisztina
Nyisztor Belián 18. 3,5 Vári Emil Á.I.Kisvárda Szabadosné Veréb Eleonóra
Kátai József 19. 3 Árpád Vezér Á.I.Záhony Pálykáné Pandula Zsuzsa
Káplár Gréta 19. 3 Gárdonyi Géza Á.I.Nyíregyháza Lajsz Ferencné
Loránt Gergő 19. 3 Oktatási Centrum Nyírbátor Ispán Sándorné
Tordai Dávid 19. 3 Rfeormátus Á.I. és Gimn.Kisvárda Cseh Ádámné
Sum Csaba 20. 2 Oktatási Centrum Nyírbátor Ispán Sándorné
Különdíj:
Tóth Alexandra kd. 15 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Veréczéné Kósa Magdolna
Iskai Kitti kd. 14,5 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Hadobásné Obbágy Mónika
Bukta Réka kd. 12 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Veréczéné Kósa Magdolna
2. évfolyam
Név Hely Pont Iskola Felkészítő tanár
Szabó Eszter 1. 21,5 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Gergely Istvánné
Bihon Róbert 2. 21 Gárdonyi Géza Á.I.Nyíregyháza Kovács Edit
Molnár Fanni 2. 21 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Dr. Izsák Lászlóné
Némedi Kristóf 3. 20,5 Dancs Lajos Á.I.Nagyecsed Tóthné Farkas Ibolya
Illyés Gabriella 4. 19,5 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Koncz Csabáné
Ivancsó Rebeka 4. 19,5 Általános Iskola Nyírkáta Ivancsó Sándor
Rusznák Tibor 5. 18,5 Kodály Zoltán Á.I.Nyíregyháza Morauszkiné Lippa Krisztina
Kovács Panna 5. 18,5 Vári Emil Á.I.Kisvárda Takács Józsefné
Banka Márk 5. 18,5 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Török Lászlóné
Komlósi Coral 6. 18 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Nagy Andrea
Laczják Márkó 6. 18 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Török Lászlóné
Török Ádám 6. 18 Bem József Á.I.Nyíregyháza Kovácsné Fizeli Tünde
Marsai Nándor 7. 17,5 Kertvárosi Á.I.Nyíregyháza Gincsainé Gönczi Etelke
Borbás Nikoletta 7. 17,5 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Szűcs Judit
Zsenyei Roland 7. 17,5 Vári Emil Á.I.Kisvárda Révész Katalin
Szolnoki Dániel 7. 17,5 Evangélikus Á.I.Nyíregyháza Hoffmann Ferencné
Fodor Dániel 8. 17 Árpád Vezér Á.I.Záhony Takács Istvánné
Bezzegh Boróka 8. 17 Református Á.I.és Gimn.Kisvárda Dobos B. Józsefné
Kusnyér Gergő 8. 17 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Oláh Erika
Bátyi Fanni Gyöngyi 8. 17 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Fekete Katalin
Szalmás Bence 8. 17 Somogyi Rezső Á.I.Kisvárda Palkovicsné Kótis Éva
Zelei Andrea 9. 16,5 Kertvárosi Á.I.Nyíregyháza Gincsainé Gönczi Etelke
Tischner Ádám 9. 16,5 Református Á.I.és Gimn.Kisvárda Dobos B. Józsefné
Tóth Dániel 9. 16,5 Evangélikus Á.I.Nyíregyháza Hoffmann Ferencné
Gergely Vivien 9. 16,5 Dancs Lajos Á.I.Nagyecsed Tóthné Farkas Ibolya
Tárczy Tímea 10. 16 Kodály Zoltán Á.I.Nyíregyháza Morauszkiné Lippa Krisztina
Botos Bence 11. 15,5 Kodály Zoltán Á.I.Nyíregyháza Morauszkiné Lippa Krisztina
Lengyel Dorka 12. 15 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Nagy Andrea
Pilinszki Levente 13. 14,5 Kertvárosi Á.I.Nyíregyháza Lakatosné Horváth Judit
Szabó Lejla 14. 13,5 Dancs Lajos Á.I.Nagyecsed Tóthné Farkas Ibolya
Gaál Anna 14. 13,5 Somogyi Rezső Á.I.Kisvárda Révész Lászlóné
Kohut Attila 15. 12,5 Bem József Á.I.Nyíregyháza Kovácsné Fizeli Tünde
Gulácsi Levente 16. 12 Bem József Á.I.Nyíregyháza Petrikovics Zsuzsanna
Szabó István 16. 12 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Szécsiné Koleszár Anita
Veress Csaba 17. 11 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Gergely Istvánné
Gulyás Imre 17. 11 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Takács Zsolt Gusztávné
Soltész Gábor 18. 10,5 Somogyi Rezső Á.I.Kisvárda Palkovicsné Kótis Éva
Koncz Vanda 18. 10,5 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Varga Katalin
Kovács Réka 19. 10 Árpád Vezér Á.I.Záhony Takács Istvánné
Molnár Annamária 20. 9,5 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Szakács Jenőné
Csizsár Boldizsár 20. 9,5 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Buzgáné Kulcsár Anita
Kurinszki Dávid 21. 9 Gárdonyi Géza Á.I.Nyíregyháza Mártha Katalin
Helmeczy Levente 22. 8 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Czene Lajosné
Baksa Zoltán 23. 7,5 Vári Emil Á.I.Kisvárda Tóth Józsefné
Bacsó Adrienn 24. 6,5 Református Á.I.és Gimn.Kisvárda Kőrizsné Koi Beáta
Balogh Dávid 25. 5 Árpád Vezér Á.I.Záhony Földi Ferenc
Gresó Eszter 25. 5 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Bodnár Lászlóné
Tóth Natasa 26. 4,5 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Giligáné Telenkó Margit
Bulyáki Norbert 27. 4 Dancs Lajos Á.I.Nagyecsed Fehér Erzsébet
Különdíjas:
Lőrincz Bence kd. 22,5 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Krutilláné Fekete Anna
Mező Dorottya kd. 22,5 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Krutilláné Fekete Anna
Szigeti Ferenc kd. 20,5 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Krutilláné Fekete Anna
Kristófi Soma kd. 19,5 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Krutilláné Fekete Anna
3. évfolyam
Név Hely Pont Iskola Felkészítő tanár
Kotán Tamás 1. 24 Evangélikus Á.I.Nyíregyháza Malakuczi Mihályné
Gergely Katica 2. 23 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Szabó Gézáné
Búr Eszter 2. 23 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Bak Tiborné
Sallai Anna 2. 23 Vári Emil Á.I.Kisvárda Nagy Katalin
Bezzegh Tibor 3. 21 Általános Művelődési Központ Ajak Jenei Sándorné
Rétfalvi Tamás 4. 19,5 Vári Emil Á.I.Kisvárda Nagy Katalin
Gubik Ádám 5. 18 Általános Művelődési Központ Ajak Jenei Sándorné
Borsi Tímea 5. 18 Árpád Vezér Á.I.Záhony Szabadosné Dicső Erika
Bíró Balázs 6. 16,5 Dancs Lajos Á.I.Nagyecsed Szentmiklósi Lajosné
Mező Janka 6. 16,5 Jókai Mór Á.I.Nyíregyháza Vad Borbála
Gábor Szilárd 6. 16,5 Eötvös József Á.I.Vásárosnaény Bíró Éva
Mikó Luca 7. 16 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Hajduné Borbás Marianna
Tóth Fruzsina 7. 16 Eötvös József Á.I.Vásárosnaény Bíró Éva
Tóth Anett 8. 15,5 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Hajduné Borbás Marianna
Szemán Krisztián 8. 14,5 Jókai Mór Á.I.Nyíregyháza Vad Borbála
Horváth Patrik 9. 14 Evangélikus Á.I.Nyíregyháza Malakuczi Mihályné
Kovács Koppány 9. 14 Református Á.I. és Gimn. Kisvárda Vámos Emese
Tóth Bianka 10. 13,5 Református Á.I. és Gimn. Kisvárda Vámos Emese
Koi Eszter 10. 13,5 Református Á.I. és Gimn. Kisvárda Vámos Emese
Feskó Norbert 11. 13 Általános Művelődési Központ Ajak Jenei Sándorné
Turóczi Tamás 11. 13 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Gorzás Zoltánné
Horváth Szilvia 11. 13 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Nemesné Varga Edina
Legény Fanni 12. 12,5 Kertvárosi Á.I.Nyíregyháza Takács Józsefné
Petz Dávid 12. 12,5 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Lőrincz Csilla
Simon Júlia 13. 12 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Hajduné Borbás Marianna
Kucsmár Vivien 13. 12 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Demeter Ildikó
Sóvári Morad 13. 12 Kertvárosi Á.I.Nyíregyháza Takács Józsefné
Mócsán Evelin 14. 11,5 Jókai Mór Á.I.Nyíregyháza Vad Borbála
Hegedűs Levente 14. 11,5 Árpád Vezér Á.I.Záhony Szabadosné Dicső Erika
Zakor Dorina 15. 11 Vári Emil Á.I.Kisvárda Tisza Attiláné
Toronyi Ákos 16. 10 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Somfai Katalin
Petrikovits Emese 17. 9,5 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Lőrincziné Illés Zsuzsa
Zalai Gergely 17. 9,5 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Demeter Ildikó
Pajti Richárd 17. 9,5 Eötvös József Á.I.Vásárosnaény Bíró Éva
Dorogi Benjámin 17. 9,5 Báthori István Á.I.Nyírbátor Nagy Mariann
Bakács Adorján 18. 9 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Hajnal Evelin
Kardos Tamás 19. 8 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Szabó Gézáné
Hirku Tamás 19. 8 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Nemesné Varga Edina
Lászlófi Zsolt 19. 8 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Nemesné Varga Edina
Kocsis Martin 20. 7 Gárdonyi Géza Á.I.Nyíregyháza Nevelős Ágnes
Berényi Barnabás 20. 7 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Lőrincz Csilla
Bíró Réka 21. 6,5 Dancs Lajos Á.I.Nagyecsed Szentmiklósi Lajosné
Megyesi Elizabet 21. 6,5 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Lőrincz Csilla
Árva Bence 22. 6 Kazinczy Ferenc Á.I.Nyíregyháza Diczkóné Onter Mónika
Papp Bence 23. 5 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Lőrincz Csilla
Különdíj:
Bulátkó anna kd. 22 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Lippai Gergelyné
Laskay Katalin kd. 20,5 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Lippai Gergelyné
Dalanics Dorina kd. 18 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Lippai Gergelyné
Baráth Máté kd. 16,5 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Lippai Gergelyné
4. évfolyam
Név Hely Pont Iskola Felkészítő tanár
Szabó Tamás 1. 28 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Vasvári Zoltánné
Barabás Alex 2. 23 Vári Emil Á.I.Kisvárda Tisza Attiláné
Somogyi László 2. 23 Széchenyi István Á.I.Mátészalka Kondor Jolán
Lipcsei Ádám 3. 22 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Hajduné Theisz Katalin
Márki Anett 4. 20,5 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Jaczkovits Józsefné
Hargitai Dóra 5. 20 Eötvös József Á.I.Vásárosnaény Gál Zoltánné
Csépke Péter 6. 17 Vári Emil Á.I.Kisvárda Tisza Attiláné
Erdei Dóra 6. 17 Széchenyi István Á.I.Mátészalka Kondor Jolán
Tóth Melinda 7. 15 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Sinkáné Papp Mária
Soós Szilvia 8. 14,5 Általános Művelődési Központ Ajak Kovács Péterné
Darai Lilla 9. 14 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Hajduné Theisz Katalin
Kardos Eszter 10. 13,5 Eötvös József Á.I.Vásárosnaény Leveleki Józsefné
Nagy Károly 10. 13,5 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Jaczkovits Józsefné
Juhász Gábor 11. 13 Gárdonyi Géza Á.I.Nyíregyháza Nevelős Ágnes
Gál Bence 12. 12,5 Eötvös József Á.I.Vásárosnaény Leveleki Józsefné
Gulyás Péter 12. 12,5 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Szanitter Zoltánné
Tar Benjámin 12. 12,5 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Szanitter Zoltánné
Fehér Csaba 13. 12 Eötvös József Á.I.Vásárosnaény Leveleki Józsefné
Tári Vanessza 13. 12 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Szabó Gézáné
Kádár Balázs 14. 11,5 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Dr.Mányikné Bodnár Tünde
Áncsán Dóra 15. 11 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Dr.Mányikné Bodnár Tünde
Csapó Tibor 16. 10,5 Kertvárosi Á.I.Nyíregyháza Takács Józsefné
Jászfai Csaba 16. 10,5 Árpád Vezér Á.I.Záhony Leskuné Orosz Ágnes
Varga Fruzsina 16. 10,5 Móra Ferenc Á.I.Nyíregyháza Uzoni Júlia
Nagy Richárd 17. 10 Petőfi Sándor Á.I.Nyírkércs Csománé Zahorák Erzsébet
Demcsák Richárd 17. 10 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Hrenkó Lászlóné
Piros Beáta 17. 10 Széchenyi István Á.I.Mátészalka Kondor Jolán
Iski Gergő 17. 10 Kertvárosi Á.I.Nyíregyháza Takács Józsefné
Bezzegh Gábor 18. 9 Református Á.I.és Gimn. Kisvárda Bakó Zsuzsa
Komló Tünde 19. 8,5 Általános Művelődési Központ Ajak Kovács Péterné
Hegyi Ábel 19. 8,5 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Kovácsvölgyi Zoltánné
Bodrog Dóra 20. 8 Református Á.I.és Gimn. Kisvárda Makláriné Eszterhai Ágnes
Egyed Emese 20. 8 Általános Művelődési Központ Ajak Kovács Péterné
Vaszily Erzsébet 20. 8 Református Á.I.és Gimn. Kisvárda Bakó Zsuzsa
Kulcsár Dávid 21. 7 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Hajduné Theisz Katalin
Majláth Sándor 22. 6,5 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Szanitter Zoltánné
Petrikovics Enikő 23. 6 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Dr.Mányikné Bodnár Tünde
Kovács Bence 23. 6 Vári Emil Á.I.Kisvárda Tisza Attiláné
Gerják József 23. 6 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Szanitter Zoltánné
Kovács Bálint 24. 4,5 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Kovácsvölgyi Zoltánné
Kiss Orsolya 25. 4 Petőfi Sándor Á.I.Nyírkércs Csománé Zahorák Erzsébet
Szőgyényi Gréta 26. 3 Árpád Vezér Á.I.Záhony Leskuné Orosz Ágnes
Különdíj:
Darai Tihamér kd. 27 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Hrenkó Lászlóné
Farkas Alexandra kd. 25 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Hrenkó Lászlóné
Szanyiszló Kinga kd. 17 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Feffer Lászlóné
5. évfolyam
Név Hely Pont Iskola Felkészítő tanár
Kardos Péter 1. 27 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Róka Sándorné
Arnóczki Tímea 2. 21 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Ferenczi Imre
Kiss Nikoletta 3. 20 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Tarnóczi Richárdné
Danku Annamária 3. 20 Bem József Á.I.Nyíregyháza Fogarasiné Krámer Erzsébet
Diczkó Zsombor 4. 19 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Futaky Lászlóné
Szűcs Erik 4. 19 Bem József Á.I.Nyíregyháza Urbinné Borbély Szilvia
Fodor Ádám 4. 19 Árpád Vezér Á.I.Záhony Pályka József
Szabó Anna 5. 18 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Tarnóczi Richárdné
Málik Vivien 6. 16 Petőfi Sándor Á.I.Nyírkércs Kálya Pálné
Gresó Erika 6. 16 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Gáll Ottó
Tóth Petra 7. 15 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Bodnárné Kerekes Ágnes
Varjasi Norbert 7. 15 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Mező Sándorné
Balázsi Bálint 7. 15 Oktatási Centrum Nyírbátor Gyermán Lászlóné
Soltész Ákos 7. 15 Árpád Vezér Á.I.Záhony Pályka József
Hok János 8. 14 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Estók Judit
Prebus Antal 8. 14 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Tarnóczi Richárdné
Tandi Fruzsina 8. 14 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Airault-Uri Andrea
Kozma József 9. 13 Petőfi Sándor Á.I.Nyírkércs Kálya Pálné
Nagy Sára 9. 13 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Futaky Lászlóné
Baranyi Máté 9. 13 Széchenyi István Á.I.Mátészalka Enyedy Gyuláné
Sipeki Dániel 9. 13 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Mező Sándorné
Miklovicz Katalin 9. 13 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Ferenczi Imre
Lövei Dorottya 9. 13 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Szabó Katalin
Kiss Patrik 10. 12 Petőfi Sándor Á.I.Nyírkércs Kálya Pálné
Ivancsó Fruzsina 10. 12 Általános Iskola Nyírkáta Grenella Éva
Cseh Ábel 10. 12 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Szabó Katalin
Fazekas Bence 11. 11 Bem József Á.I.Nyíregyháza Fogarasiné Krámer Erzsébet
Magyar Máté 12. 10 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Ferenczi Imre
Szalmás Luca Fanni 12. 10 Somogyi Rezső Á.I.Kisvárda Nemes Józsefné,Kiss Ildikó
Juhász Dávid 12. 10 Árpád Vezér Á.I.Záhony Pályka József
Réthi Lóránd 13. 9 Petőfi Sándor Á.I.Nyírkércs Kálya Pálné
Hatházi Márk 13. 9 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Gáll Ottó
Megyesi Anna 13. 9 Bethlen Gábor Á.I.Nyíregyháza Gáll Ottó
Kelemen Tamás 13. 9 Somogyi Rezső Á.I.Kisvárda Nemes Józsefné
Miskolczi Nóra 14. 8 Reformárus Á.I ésGimn. Kisvárda Balogh Sándor
Kiss Bence 14. 8 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Estók Judit
Tóth Andrea 14. 8 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Airault-Uri Andrea
Papp Flóra 14. 8 Reformárus Á.I ésGimn. Kisvárda Balogh Sándor
Vécsi Gergő 15. 7 Somogyi Rezső Á.I.Kisvárda Nemes Józsefné
Balogh Fanny 16. 6 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Airault-Uri Andrea
Katona Viktória 17. 5 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Mező Sándorné
Zámbori Balázs 17. 5 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Viznyiczki Etelka
Különdíj:
Kocsis Alexandra kd. 29 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Bodnárné Kerekes Ágnes
Vaskó Dóra kd. 23 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Bodnárné Kerekes Ágnes
Zilahi Tamás kd. 22 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Bodnárné Kerekes Ágnes
6. évfolyam
Név Hely Pont Iskola Felkészítő tanár
Takács Kristóf 1. 30 Dancs Lajos Á.I. Nagyecsed Varga Zotánné
Perger Fruzsina 2. 26,5 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Bujdosóné Moldván Éva
Pauwlik Zoltán 3. 26 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Andrási Tiborné
Szakolczai Anett 4. 24 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Elek Emilné
Kiss Máté 5. 22 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Mező Sándorné
Ádám Zoltán 5. 22 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Bujdosóné Moldván Éva
Dorogházi Donát 6. 19,5 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Elek Emilné
Héry Orsolya 7. 19 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Mező Sándorné
Barnucz Regina 8. 18,5 Petőfi Sándor Á.I.Nyírkércs Kálya Pálné
Babély Dávid 9. 18 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Mező Sándorné
Jármi Péter 9. 18 Árpád Vezér Á.I.Záhony Szkibákné Szenes Adél
Gaál Katalin 10. 16 Árpád Vezér Á.I.Záhony Szkibákné Szenes Adél
Rádai Eszter 10. 16 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Viznyiczki Erika
Nagy Marcell 11. 15 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Andrási Tiborné
Barabás Zoltán 12. 14,5 Árpád Vezér Á.I.Záhony Szkibákné Szenes Adél
Miklós Marcell 13. 14 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Viznyiczki Erika
Vastag Éva 13. 14 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Bak Istvánné
Veres Fruzsina 14. 13 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Viznyiczki Erika
Bukus Nikolett 15. 11 Református Á.I. és Gimn.Kisvárda Osztrovszkyné Dékány Irén
Tóth Dávid 16. 9 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Andrási Tiborné
Vass József 17. 8,5 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Bak Istvánné
Hrubó Orsolya 18. 7 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Rné Divinyi Á.
Juhász Roland 19. 6,5 Petőfi Sándor Á.I.Nyírkércs Kálya Pálné
Hegedűs Dávid 20. 5,5 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Rné Divinyi Á.
Bessenyei Dávid 21. 5 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Bujdosóné Moldván Éva
Hajdu Tibor 22. 4 Petőfi Sándor Á.I.Nyírkércs Kálya Pálné
Különdíj:
Fodor Fanni kd. 33 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Rné Divinyi Á.
7. évfolyam
Név Hely Pont Iskola Felkészítő tanár
Bálint Máté 1. 29 Krúdy Gyula Gimn. Nyíregyháza Gincsai Tibor, Dr. Kiss Sándor
Varga Gábor 2. 27 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Bakó Attiláné, Dr. Kiss Sándor
Horváth Zsolt 3. 26 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Kindruszné Stefán Erika
Szabó Antal 4. 25 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Mező Sándorné, Dr. Kiss Sándor
Gergely Viktória 5. 22 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Róka Sándorné, Dr. Kiss Sándor
Kovács Márta 6. 20 Petőfi Sándor Á.I.Nyírkércs Kálya Pálné
Udvarhelyi Péter 7. 16 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Bakó Attiláné
Anka Márk 7. 16 Krúdy Gyula Gimn. Nyíregyháza Gincsai Tibor
Pál Szabolcs 8. 14 Krúdy Gyula Gimn. Nyíregyháza Gincsai Tibor
Jáczku Noémi 9. 13,5 Petőfi Sándor Á.I.Nyírkércs Kálya Pálné
Bessenyei Balázs 10. 12 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Viznyiczki Erika
Hansághy Máté 11. 11 Gárdonyi Géza Á.I.Nyíregyháza Tóth Erzsébet
Buzai Bálint 12. 10 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Ajler Erika,Dr. Kiss Sándor
Drappa Csaba 12. 10 Benczúr Gyula Á.I. Nyíregyháza Bujdosóné Moldván Éva
Istók Anna 13. 9,5 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Ajler Erika
Téglási Mátyás 14. 8 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Viznyiczki Erika
Varga Ágnes 14. 8 Somogyi Rezső Ált. Isk. Kisvárda Cziffra Tamásné
Jánószki László 15. 7 Benczúr Gyula Á.I. Nyíregyháza Bujdosóné Moldván Éva
Molnár Zsolt 16. 6 Árpád Vezér Á.I.Záhony Kollárné Pataki Erzsébet
Karászi gergely 17. 5 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Durda Ágnes
Szabó Ádám 18. 4 Benczúr Gyula Á.I. Nyíregyháza Kelemen Andrásné
Labádi László 19. 3,5 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Kindruszné Stefán Erika
Dusinszki Ákos 19. 3,5 Bem József Á.I.Nyíregyháza Sziklainé Mándi Márta
Petrikovics Richárd 19. 3,5 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Kindruszné Stefán Erika
Józan Vivien 20. 2 Árpád Vezér Á.I.Záhony Kollárné Pataki Erzsébet
Gégényi Flóra 21. 1 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Róka Sándorné
Különdíj:
Holes Norbert kd. 26 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Ajler Erika,Dr. Kiss Sándor
Laki Dániel kd. 24 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Ajler Erika,Dr. Kiss Sándor
Vetter Ádám kd. 20 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Ajler Erika,Dr. Kiss Sándor
8. évfolyam
Név Hely Pont Iskola Felkészítő tanár
Kovács Gergely 1. 37 Görögkatolikus Á.I.Nyíregyháza Bodnár Bernadett
Tárczy Tamás 2. 25 Krúdy Gyula Gimn. Nyíregyháza Katonáné Cserepes Mária
Pólya Málna 3. 24 Krúdy Gyula Gimn. Nyíregyháza Katonáné Cserepes Mária
Kukucska Péter 4. 20 Krúdy Gyula Gimn. Nyíregyháza Katonáné Cserepes Mária
Mokri Dóra 5. 18 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Varga Gyöngyi
Baráz Róbert 6. 15 Apáczai Csere János Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Bakó Attiláné
Takács Balázs 7. 14 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Rné Divinyi Á. Dr.Kiss Sándor
Rádai Melinda 8. 12 Bem József Á.I.Nyíregyháza Sziklainé Mándi Márta
Háda Zoltán 8. 12 Árpád Vezér Á.I.Záhony Béres Zoltánné
Nagy Lajos 9. 11 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Andrási Tiborné
Ésik Ádám 9. 11 Árpád Vezér Á.I.Záhony Béres Zoltánné
Péli Zoltán 10. 9 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Belinszki Józsefné
Hrubó Gergely 11. 8 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Rné Divinyi Á. Dr.Kiss Sándor
Varga Violetta 11. 8 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Tóthné Balogh Ildikó
Kádár Nikoletta 11. 8 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Belinszki Józsefné
Tukacs Dániel 12. 7 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Varga Gyöngyi
Kövesdi Dániel 12. 7 Árpád Vezér Á.I.Záhony Béres Zoltánné
Czerula Dávid 13. 5 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Rácz Géza
Kota Gabriella 13. 5 Eötvös József Á.I.Vásárosnamény Varga Gyöngyi
Kocsi Andrea 14. 4 Református Á.I. és Gimn.Kisvárda Lakatos Krisztián
Berényi Lídia 14. 4 Eötvös József Gy.Á.I.Nyíregyháza Dr. Andrási Tiborné
Poór István 15. 3 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Rácz Géza
Hevner János 15. 3 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Rácz Géza
Krankovics Gábor 16. 2 Református Á.I. és Gimn.Kisvárda Lakatos Krisztián
Pivnyik Gergő 16. 2 Vécsey Károly Á.I.Nyíregyháza Belinszki Józsefné
Mádi Szandra 16. 2 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Tóthné Balogh Ildikó
Orosz Zsolt 17. 1 Benczúr Gyula Á.I.Nyíregyháza Rácz Géza
Kurucz Tamás 17. 1 Jókai Mór Református Á.I.Nyíregyháza Szabó Katalin
Különdíj:
Lőrincz Tamás kd. 22 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Rné Divinyi Á. Dr.Kiss Sándor
Petró Noémi kd. 17 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Rné Divinyi Á. Dr.Kiss Sándor
Bokor Bettina kd. 17 Móricz Zsigmond Á.I.Nyíregyháza Rné Divinyi Á. Dr.Kiss Sándor

GRATULÁLUNK !