NYÍREGYHÁZI MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
    Porta: 06 30 1766 277
Gazdasági iroda: 06 30 1766 276

KRÉTA  -  BELÉPÉS

Köszönjük, ha  adója 1%-át  alapítványunknak vagy egyesületünknek ajánlja fel !
Nebuló Alapítvány a Gyermekekért: 18794140-1-15
   Móricz Diáksport Egyesület: 18818015-1-15
---------------------------------------------------------------------------------------
>>  A  2020/2021-es  tanév  -  FONTOSABB  ESEMÉNYEI  <<                >>  COVID  <<

T Á J É K O Z T A T Á S

Kedves Szülők!

2021. április 19-től a nevelés-oktatás részlegesen indul be az általános iskolákban.

Az alsó tagozat jelenléti oktatásban vesz részt, a felső tagozaton tovább folyik a digitális oktatás.

Kérdéseikkel, igényeikkel forduljanak az osztályfőnökökhöz.

Amennyiben a szülő döntése alapján nem jön gyermeke iskolába, írásban kell kérelmeznie az osztályfőnöknél, aki igazolja a hiányzást. A hiányzás az évi összesített hiányzásba beleszámít. Így az a tanuló, aki eléri az évi 250 óra hiányzást vagy tantárgyanként az óraszám 30%-át, osztályozó vizsgára bocsátható.

A tananyag pótlásáról a szülő gondoskodik!

Az alsós osztályokat az előírásoknak megfelelően elszeparáljuk egymástól. A járványügyi szabályok változatlanok maradtak: beléptetés, hőmérőzés, kézfertőtlenítés, távolságtartás, maszkviselés. A beléptetés-távozás rendje változatlan.

Nyomatékosan felhívjuk a kedves Szülők figyelmét, hogy kizárólag egészséges gyermeket engedjenek az intézménybe, ahogyan példa értékűen eddig is tették.

Iskolavezetés

>>  TÁJÉKOZTATÁS AZ ONLINE  ÉS A SZEMÉLYES BEIRATKOZÁSRÓL  <<

>>  BEIRATKOZÁSSAL  KAPCSOLATOS  FONTOS TUDNIVALÓK  <<

TISZTELT SZÜLŐK!

Letölthető, megtekinthető a Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

KRÉTA Digitális Kollaborációs Tér

Rövidítve DKT - egy olyan komplex modul, amely segíti a tanárok és a diákok digitális online együttműködését, kommunikációját és a feladatok kiadását, szükségtelenné téve egyéb oktatási szoftverek használatát. Kiemelt funkciója a tanórai feladatok, a házi feladatok komplex, logikailag egységes rendszerben történő megjelenítése és kezelése, emellett alkalmas csoportos (projekt-) feladatok kezelésére is. Kezeli a határidőket, a beadási időszakokat a feladatok, házi feladatok esetében, és képes online kommunikációs platformot biztosítani a diákok és tanárok között.

a KRÉTA Digitális Kollaborációs tér elérése
A Digitális Kollaborációs teret elérhetjük a KRÉTA e-ellenőrzőbe való belépés után a DKT gombra kattintva. A felület használatát megismerhetjük, ha a jobb felső sarokban található Pofilképpel jelzett profiladatok menüben választjuk a Tudásbázis menüpontot. Egy videó is készült a felület bemutatására, amely a Youtube-on az alábbi linken tekinthető meg:

Lehetőség van a DKT mobiltelefonon történő elérésre is. Ehhez a Kréta tanulóknak nevű alkalmazást kell a mobiltelefonra letölteni.
  FONTOS:   a DKT a KRÉTA Szülői felületén nem érhető el,  csak a Tanulói felületen!

Közétkeztetés 2020/2021. tanév
Letölthetőek a 2020.09.01-től érvényes étkezéssel kapcsolatos űrlapok.
  Igénylés / lemondás /
adatmódosítás a www.kozim.hu honlapon elérhető.

Tisztelt Szülők!

Kérjük, hogy a tanév során gyakran látogassák a KRÉTA e-ellenőrző, ill. e-Ügyintézés oldalait, mivel ezek az intézménynek a pedagógusoknak és a szülőknek a hivatalos kommunikációs felületei.
A Gondviselői hozzáférést az osztályfőnökök kezelik!
Iskolavezetés