NYÍREGYHÁZI MÓRICZ ZSIGMOND ÁLTALÁNOS ISKOLA
4400 Nyíregyháza, Virág u. 65.
Titkárság: (42) 512 871
(intézményvezető)
Porta: 06 30 1766 277
tkezés lemondás, üzenetek átadása)
Gazdasági iroda: 06 30 1766 276
(gazdasági ügyintéző)
E-mail:  moricziskola.nyh@gmail.com

KRÉTA  e-Ellenőrző  -  BELÉPÉS

AKTUÁLIS

>>  A  2020/2021-es  tanév  -  FONTOSABB  ESEMÉNYEI  <<            >>  COVID  <<

KRÉTA Digitális Kollaborációs Tér

Rövidítve DKT - egy olyan komplex modul, amely segíti a tanárok és a diákok digitális online együttműködését, kommunikációját és a feladatok kiadását, szükségtelenné téve egyéb oktatási szoftverek használatát. Kiemelt funkciója a tanórai feladatok, a házi feladatok komplex, logikailag egységes rendszerben történő megjelenítése és kezelése, emellett alkalmas csoportos (projekt-) feladatok kezelésére is. Kezeli a határidőket, a beadási időszakokat a feladatok, házi feladatok esetében, és képes online kommunikációs platformot biztosítani a diákok és tanárok között.

a KRÉTA Digitális Kollaborációs tér elérése
A Digitális Kollaborációs teret elérhetjük a KRÉTA e-ellenőrzőbe való belépés után a DKT gombra kattintva. A felület használatát megismerhetjük, ha a jobb felső sarokban található Pofilképpel jelzett profiladatok menüben választjuk a Tudásbázis menüpontot. Egy videó is készült a felület bemutatására, amely a Youtube-on az alábbi linken tekinthető meg:

Lehetőség van a DKT mobiltelefonon történő elérésre is. Ehhez a Kréta tanulóknak nevű alkalmazást kell a mobiltelefonra letölteni.
  FONTOS:     a DKT a KRÉTA Szülői felületén nem érhető el,  csak a Tanulói felületen!

---------------------------------------------------------------------------------------

TISZTELT SZÜLŐK!

Letölthető, megtekinthető a Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola

Közétkeztetés 2020/2021. tanév
Letölthetőek a 2020.09.01-től érvényes étkezéssel kapcsolatos űrlapok.
  Igénylés / lemondás /
adatmódosítás a www.kozim.hu honlapon elérhető.

TÁJÉKOZTATÁS
Iskolánk e-mail címe megváltozott !   2020. június 01. után az elérhetőségünk:
moricziskola.nyh@gmail.com

Tisztelt Szülők!

Kérjük, hogy a tanév során gyakran látogassák a KRÉTA e-ellenőrző, ill. e-Ügyintézés oldalait, mivel ezek az intézménynek a pedagógusoknak és a szülőknek a hivatalos kommunikációs felületei.
A Gondviselői hozzáférést az osztályfőnökök kezelik!
Iskolavezetés